Всі наші товари супроводжуються офіційною гарантією виробника. На всі меблі, реалізовані в нашому інтернет-магазині, надається гарантія, від 1 до 5 років, в залежності від сервісної політики виробника. Підтвердженням гарантійних зобов'язань є гарантійний талон виробника, або гарантійний талон інтернет-магазину «velim.com.ua».

   При отриманні меблів покупець повинен перевірити скло і дзеркала на предмет цілісності, відколів, подряпин, цілісність упаковки. У разі порушення упаковки - перевірити кількість і комплектність вкладення.

    При самостійній збірці.

   При самостійній збірці меблів покупцем, необхідно перевірити деталі на наявність браку (відколів, подряпин). При виявленні браку необхідно призупинити складання, оскільки деталі меблів, зі слідами збірки, поверненню та обміну не підлягають. Зберігайте заводську упаковку відповідну документацію до закінчення складання меблів.

   Гарантія анулюється за умови, що замінна частина вже була встановлена, або є явні ознаки того, що деталь вже була використана, наприклад, був вкручений гвинт або прорізано отвір. При виявленні браку повідомте менеджерів call-центру. Зберігайте до кінця гарантійного терміну товарний чек, відповідну документацію та маркувальний лист на упаковці.

   Рекламації, що виникли внаслідок неправильної збірки (самостійно здійсненою покупцем), доставки і підйому (самостійно здійсненої покупцем) або виникли внаслідок неправильної експлуатації, усуваються за рахунок покупця.

   Терміни виготовлення рекламаційних деталей - близько 14 робочих днів, в окремих виробників можуть досягати 1-го місяця.

      Гарантійні зобов'язання не поширюються, якщо:

  - Порушені правила і умови експлуатації меблів;
  - Меблі пошкоджені в результаті дії домашніх тварин, вогню, агресивних рідин, а також з ознаками недбалого поводження;
  - Змінена конструкція виробу або комплектуючих виробу покупцем;
  - Закінчився гарантійний термін;
  - Якщо присутні дефекти, які були повідомлені або відомі покупцеві до продажу, і через яких покупець отримав індивідуальну знижку, а також дефекти, за якими на меблі була знижена ціна реалізації.